Koordinátor/ka – vhodné i pro absolventy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Mariánské Lázně, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 31 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Komunikace v německém jazyce na téměř denní bázi
- Přijímání a výdej materiálu
- Příprava přepravních dokumentů
- Evidence a pravidelná aktualizace dokumentů
- Práce v systému SAP (naučíme)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Plat 25 000 – 31 000 Kč
- Zázemí stabilní mezinárodní firmy a přátelský kolektiv
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Přítomnostní prémie
- Osobní ohodnocení
- Roční prémie
- Školní pomůcky pro děti školou povinné
- Příspěvek na dopravu
- Odměny za zlepšovací návrhy
- Kulturní a společenské akce
- Možnost profesního růstu
- Pracovní dobu 7 – 15:30
- Nástup dle dohody
- Místo výkonu práce: Mariánské Lázně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Máte komunikativní znalost německého jazyka a chcete rozjet svoji kariéru ve stabilní společnosti, kde má Vaše práce smysl a kde Vás pouze „nehodí do vody“, ale krásně Vás vše naučí?
Pak hledáme lidi jako jste Vy! Přijmeme jak zkušené koordinátory, tak i čerstvé absolventy.

Jsme stabilní firma, která se zabývá výrobou součástek pro automobilový průmysl a rádi přijmeme do svého týmu nového koordinátora. Pokud máte o pozici zájem, neváhejte nám poslat svůj životopis a my se Vám ozveme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3483896  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 31 000 Kč