Technical support – pojďte u nás vyrůst

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Radotín, Praha 16, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Technickou podporu a řízení servisní činnosti
• Vytváření a navrhování technických řešení
• Organizaci servisu, plánování servisní činnosti a realizací
• Vytváření cenových nabídek, vyhledávání příležitostí
• Komunikaci s výrobcem
• Administrativu a reporting
• Možnost růstu na obchodníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na plný úvazek v moderním pracovním prostředí na Praze 5 – Radotín
• Nástupní plat 30 000 Kč, možnost navýšení po zkušební době
• Pracovní doba 8:00 – 16:30 - po dohodě flexibilní
• Zaškolení a možnost dalšího růstu
• Mobilní telefon, notebook
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Firemní akce, kde není nikdy nuda :)
• Nástup možný ihned
Pošlete nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáte rozmanitou práci? Je na Vás spoleh a chcete mít možnost se dále rozvíjet?

Pak hledáme právě Vás!

Naším klientem je společnost, která se zaměřuje na řešení regulací pro klimatizace, chlazení a vytápění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ v technickém oboru - technika prostředí velkou výhodou
• Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni – denní využití písemně, telefonická podpora
• Praxe na obdobné pozici minimálně rok
• Řidičský průkaz sk. B
• Nadšení pro věc a chuť se dál posouvat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3487008  Dátum zverejnenia: 7.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000