Automechanik do centra Prahy, 33000,- čistého po zapracování

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000-45000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi se „šťouráte v autech“, rozumíte jim a chcete za to být dobře placeni?
Chcete pracovat pro menší autoservis s rodinnou atmosférou?
Nebaví Vás pracovat po večerech a o víkendu?
Co takhle ještě k tomu levné ubytování v Praze či dovolená ve firemní chatě v horách s wellness?
A nabízíme toho daleko víc.
Pojďte pracovat pro rodinný autoservis s mnohaletou tradicí a skvělými referencemi přímo v centru Prahy.
Opravujeme, servisujeme, lakujeme, čistíme. Jsme ve své práci dobří, máme jí rádi a hledáme dalšího člověka do týmu.

Co budete dělat?
• Klasickou práci automechanika – opravy, diagnostiky vozů, servisní činnost, objednávky náhradních dílů atd.

Co byste měl/a splňovat, abychom si mohli plácnout?
• Mít vyučení v oboru
• Šanci dáme absolventům i zkušeným mechanikům – Vašim zkušenostem uzpůsobíme mzdu
• Mít úsměv na tváři a dělat svou práci s radostí

Co všechno Vám můžeme nabídnout?
• Práci na HPP se skvělou dostupností – pár kroků od Jindřišské věže a metra Hlavní nádraží
• Plat přizpůsobíme Vašim zkušenostem, po zapracování si vyděláte 33 000,- čistého
• Příjemné prostředí menší firmy
• O víkendech nepracujeme a z práce budete odcházet v 15:30
• Možnost ubytování za velmi nízkou cenu
• Slevy na opravy Vašeho vozu a na náhradní díly
• Jednou za rok si užijete dovolenou na horách ve firemní chatě s wellness
• Možnost vydělat si peníze navíc za každého zákazníka, kterého přivedete
• Možnost zapůjčení firemního vozu
• Lidský přístup je to, na čem si zakládáme
• Nastoupit můžete ihned, nebo dle domluvy
• A další…

Budeme se těšit na Váš životopis a případné setkání, kde probereme detaily :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3493726  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000-45000,-