Projektant/ka pozemních staveb – vhodné i pro absolventy (IČO)

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 40 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Projektové práce a inženýrské činnosti
- Samostatné vedení projektů a týmu specialistů
- Zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až po dokumentaci stavby
- Komplexní spoluúčast na zadaném projektu
- Komunikace s klientem, řešení detailů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Spolupráci na IČO
- Fixní plat od 23 000 – 40 000 Kč
- Kvartální bonusy
- Celoroční bonus
- Služební telefon
- Občerstvení na pracovišti
- Flexibilní pracovní doba (8 hod/den)
- Sick days
- Nástup možný ihned/dle Vašich možností
- Místo výkonu práce: Praha 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Baví Vás projektování a chcete pracovat na zajímavých projektech? Ať už jste zkušený projektant/ka, nebo zapálený absolvent stavební školy, tak neváhejte a ozvěte se nám : )
Naše kancelář nabízí kompletní služby v oblasti projekčních a architektonických prací a do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici projektant/ka. Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis a vše doladíme po telefonu a na osobním setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ stavebního zaměření
- Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- Vhodné i pro absolventy se znalostí programu AutoCad aj.
- Výhodou znalost práce v programu AllPlan
- Výhodou praxe na dané pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3520203  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 000 - 40 000 Kč