Projektant elektro s kanceláří na Praze 4

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete tvořit projektovou dokumentaci od A do Z a následně dohlížet na realizaci
• Zajistíte technickou podporu celému týmu
• Pokud se vyskytne problém, nebo změna zakázky, navrhnete řešení
• Budete mluvit a spolupracovat s lidmi – zákazníky i členy týmu
• Občas budete cestovat za projekty v tuzemsku i zahraničí
• Postaráte se i o finanční stránku – spočítáte náklady a vykalkulujete cenu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní a férovou práci na HPP
• Nestereotypní práci na zajímavých projektech
• Můžete se seberealizovat, vymýšlet a navrhovat vlastní řešení
• Dostanete se k zajímavým projektům v zahraničí
• Vaší práce si budeme vážit a umíme jí ohodnotit
• Benefity jako mobil, notebook, stravenky
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• Kancelář Praha 4

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Fandíme pokroku, věříme v lepší budoucnost, a proto děláme to, co děláme.

Působíme v oblasti elektroinstalací, projektování a servisu elektrických zařízení již 12 let. Postarali jsme se o elektroinstalace jak v mnoha domácnostech, tak ve velkých objektech, jako je Galerie Harfa, Palladium, Arkády Praha či Business Park Chodov.

Děláme svou práci dobře a stále rosteme. Proto hledáme do týmu dalšího člena – člověka, který navrhne, povede a dotáhne do konce budoucí projekty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Mít SŠ či VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• Důležitá je minimálně dvouletá praxe se slaboproudem
• Budete potřebovat znalost programu AutoCAD a MS Office
• Platná vyhláška 50/1978 Sb. je nutností
• Řidičský průkaz sk.B
• Výhodou je, pokud mluvíte anglicky či německy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3526797  Dátum zverejnenia: 21.11.2018