Obchodník/obchodnice, co už nechce bojovat o klienty

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Hostivař, Praha 15, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 - 50 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš si prohloubit své obchodní schopnosti a spíš než každodenní přejíždění oceníš práci v klidu kanceláře? Nechceš denně bojovat o nové klienty a raději by ses staral/a o stávající zákazníky?
Pokud máš k tomu zájem o techniku a rád se přiučíš něčemu novému, pak máme nabídku přímo pro Tebe.
Jsme největší evropský distributor lithium fosfátových baterií a nemáme přímou konkurenci. Naše projekty se týkají alternativní energie, baterií a solární technologie, dodavatelé jsou tuzemští i zahraniční a jelikož se nám daří dobře, hledáme dalšího člena do našeho mladého týmu.

Co bude náplní Tvé práce?
• Budeš komunikovat jak s jednotlivými zákazníky, tak s většími firmami – přidělíme Ti kontakty a Ty se postaráš, aby spolupráce klapala a poradíš jim, když bude třeba
• Budeš vyhodnocovat a sledovat prodejní výsledky
• V menší míře se setkáš i se získáváním nových zákazníků a využiješ svého obchodního ducha
• Budeš pracovat s firemním informačním systémem a zajišťovat administrativu

Co bys měl/a splňovat, abychom si mohli plácnout?
• Mít základy obchodních znalostí, nejlépe alespoň krátkou praxi
• Mít technický základ a chuť učit se nové věci
• Pokud máš pozitivní a komunikativní povahu, zapadneš do našeho kolektivu snadno
• Výhoda kanceláře? Nepotřebuješ řidičský průkaz
• Oceníme komunikativní znalost angličtiny

Co Ti za to nabízíme?
• Možnost zdokonalit se a vyrůst v obchodu u TOP technologické společnosti
• Průměrný plat 40 000, ale i vyšší - záleží na Tvých schopnostech
• Klid v kanceláři, ale ne stereotyp – občasní výjezdy k práci samozřejmě patří (např. účast na veletrzích apod.)
• Flexibilní pracovní dobu – rád/a si přispíš? U nás můžeš začít pracovat klidně až po desáté
• Bonusový program – za snahu navíc víc peněz
• Neformální prostředí a žádný škrobený dress code
• Kancelář typu open space, kde si všichni navzájem rádi poradíme
• Home office v případě potřeby
• Spoustu benefitů – 5 týdnů dovolené, sick days, flexi passy, stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na penzijní pojištění atd.
• Samoobslužná restaurace u kanceláře
• Nástup ideálně v lednu, ale rádi se individuálně domluvíme
• Kancelář v Praze 10, 10 minut od metra

Pošli svůj životopis s krátkým průvodním textem a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3526921  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 - 50 000,-