Prodavač/ka s úsměvem na tváři

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prodej kvalitního masa, uzenin, sýrů a lahůdek
• Spokojenost zákazníka – umíte prohodit pár slov, rozesmát a potěšit, ty nejvěrnější zákazníky si pamatujete
• Budete připravovat a udržovat čistotu, aby vše bylo čerstvé
• Pro naše zákazníky jsme tu k dispozici, proto se v týmu střídáme na ranní a odpolední směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní a jistou práci na HPP nebo zkrácený úvazek/dohodu
• Bonusy a prémie
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Příplatky za práci o víkendech a svátcích
• Novou prodejnu najdete ve Staré Boleslavi, je to k nám kousek a dobře se k nám dostanete!

Pokud do toho chcete jít s námi, pošlete nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu nebo při osobním setkání :)

Informace o náboru

• Už jste oslavili 18.narozeniny
• Máte platný zdravotní průkaz
• Úsměv :)
• Všechno Vás naučíme, stačí chuť a ochota

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

„Deset deka, dvacet deka...“. Znáte? Pojďte si s námi broukat :)

Stále se rozrůstáme a hledáme do nového týmu ve Staré Boleslavi tahouny, kteří se umí (za)smát!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3531619  Dátum zverejnenia: 5.11.2018