Obchodně technický zástupce – bez horních limitů

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 100 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyhledávání nových zákazníků + komunikace se stávajícími klienty
• Rozšiřování obchodních příležitostí v regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP
• Nadstandartní garantovaný fix a neomezená horní hranice platu – jsme ochotni se o všem otevřeně pobavit a přizpůsobit se ke vzájemné spokojenosti
• Školení a možnosti dalšího rozvoje
• Služební vůz i k soukromému užití, notebook, mobil
• Budete hlavně v terénu, ale alespoň na 2 dny budete mít k dispozici kancelář
• Sick days
• Možnost home office
• Nástup možný ihned nebo dohodou
• Místo výkonu práce: kancelář v Českých Budějovicích, působit budete v regionu Jižních Čech, centrálu máme v Praze
Pošlete svůj životopis a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Chcete, aby Váš plat neměl horní limit? Rádi pracujete v terénu? Oceníte služební vůz i k soukromému užití?

Pojďte dělat smysluplnou práci do firmy s dlouholetou tradicí patřící mezi nejvýznamnější velkoobchodní dodavatele v oblasti topení, sanity a inženýrských sítí.

Jste zkušený obchodník a jste technický typ? Pak se neváhejte ozvat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost stavebního trhu – s tím Vám práce půjde od ruky sama
• Obchodního ducha a zkušenosti – upřednostňujeme praxi před vzděláním, pracovitost před diplomem
• Samostatnost – bude třeba, abyste zvládl/a pracovat samostatně a nepotřeboval/a dohled
• Flexibilitu a ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3532037  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 000 - 100 000