Ředitel divize ve stavební společnosti

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- plná odpovědnost za realizované stavební akce a ekonomické výsledky
- manažerské řízení výrobního úseku s cílem zajištění optimálního využívání zdrojů
- stanovení a dodržování výrobních plánů jednotlivých zakázek
- aktivní spolupráce na získávání nových zakázek a klientů
- vedení příslušné procesní dokumentace a reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP
- výborné platové ohodnocení
- osobní ohodnocení
- různé bonusy za odvedenou práci
- auto i k osobním účelům
- PC, mobilní telefon
- nástup dle dohody
- místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá kompletní stavební činností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Ředitel divize

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- odbornou autorizaci (ČKAIT)
- praxi s pozicí výrobního ředitele nebo projekt manažera ve stavební společnosti
- zkušenosti s kompletním zajištěním pozemních staveb nebo inženýrských sítí
- manažerské a komunikační schopnosti
- ekonomické a obchodní znalosti a zkušenosti
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3533624  Dátum zverejnenia: 7.11.2018