Auditor – rodinná firma

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 50 - 60 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádění auditů účetních uzávěrek (řádné, mezitimní, mimořádné)
- Mimoauditní projekty typu due diligence, konsolidace účetních závěrek
- Sestavování konsolidačních balíčků (IFRS, GAAP)
- Vedení malého auditního týmu
- Komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Platové ohodnocení až 50 – 60 000 Kč
- Pololetní odměny
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní pracovní dobu
- PC, Mobil i pro soukromé účely
- Firemní automobil pro výjezdy za klienty
- Možnost home office
- Školení KDP ČR, KAČR
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Praha 2

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Máte zkušenosti s prováděním auditů a chcete se posunout někam dále? Baví Vás účetnictví a dokážete se domluvit anglicky? Pokud ano, tak nám pošlete Vaše CV a vše probereme po telefonu a na osobním setkání.
Jsme rodinná firma, která se zaměřuje na audity, účetnictví a daně. Rádi do svého týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici Auditora.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (výhoda)
- Oceníme praxi na pozici auditora
- Komunikativní znalost AJ (využijete při komunikaci s klienty)
- Řidičské oprávnění sk. B (využijete při výjezdech za klienty)
- Znalost MS Office (zejména Excel)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3536759  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 50 - 60 000 Kč