Produktový manažer - baterie a solární systémy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 80 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Tvé práce?
● Vyjednávání se zahraničními dodavateli o obchodních podmínkách
● Výběr a nákup zboží ze svěřeného portfolia produktů
● Spolupráce s kolegy, kteří jsou ve firmě odpovědni za obchodně & marketingovou strategii
● Účast na tematických výstavách a veletrzích
● Nastavování cen s ohledem na konkurenci
● Kompletní správa produktů v e-shopu a v informačním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti za to nabízíme?
● Možnost zdokonalit se a vyrůst v obchodu u TOP technologické společnosti
● Průměrný plat 45 000+, ale i vyšší - záleží na Tvých schopnostech
● Klid v kanceláři, ale ne stereotyp - občasné výjezdy k práci samozřejmě patří (např. účast na veletrzích)
● Flexibilní pracovní dobu - rád/a si přispíš? U nás můžeš začít pracovat klidně až po desáté
● Bonusový program - za víc snahy víc peněz
● Neformální prostředí a žádný škrobený dress code
● Kancelář typu open space, kde si všichni navzájem rádi poradíme
● Home office v případě potřeby
● Spoustu benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, flexi passy, stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na penzijní pojištění atd.
● Samoobslužná restaurace u kanceláře
● Nástup ideálně v lednu, ale rádi se individuálně domluvíme
● Kancelář v Praze 10, 10 minut od metra

Vybuduj si kariéru tam, kde to má smysl a staň se součástí našeho týmu. Svůj životopis a motivační dopis nám zašli ve formuláři níže.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Rád bys měl/a na starost portfolio kvalitních produktů a staral se o něj? A co takhle se i podílet na inovaci produktů? Zajímá Tě, jak se obchoduje se zahraničními dodavateli?

Jsme největší evropský distributor lithium fosfátových baterií a nemáme přímou konkurenci. Naše projekty se týkají alternativní energie, baterií a solární technologie, dodavatelé jsou tuzemští i zahraniční a jelikož se nám daří dobře, hledáme dalšího člena do našeho mladého týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl/a splňovat, abychom si mohli plácnout?
● Orientovat se v IT prostředí a mít zájem o nové technologie
● Mít SŠ elektrotechnického nebo obchodního zaměření
● Mluvit anglicky – jazyk často využiješ při práci
● Praxe na obdobné pozici v IT či elektro oboru, případně znalost obdobných produktů velkou výhodou
● Pokud Ti na tváři nechybí úsměv a zvládneš pracovat samostatně a zodpovědně, budeme si perfektně rozumět :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3538338  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 000 - 80 000