Operátor zařízení „kalič“ – bez praxe, až 25 000,- čistého

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 - 32 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Tě práce se stroji a hledáš práci se stabilní mzdou a férovými podmínkami? Myslíme si, že je důležité vážit si zaměstnanců, pečovat o ně a oceňovat jejich práci. Vidíš to stejně? Pak jsi ideální člověk pro nás a my ta pravá firma pro Tebe.
Zabýváme se kovovýrobou a zpracováním kovů různými způsoby a momentálně hledáme člověka, který si rozumí se stroji a pomůže nám ve výrobě.
Přidej se k nám do týmu, staň se součástí fajn kolektivu a rozvíjej se u jedničky v oboru.

Co u nás budeš dělat?
• Budeš mít pod palcem stroje a zařízení – konkrétně linku cementace a kalení do soli
• Vše Tě samozřejmě v klidu naučíme, dokud si prací nebudeš jistý

Co bys měl splňovat?
• Mít alespoň výuční list
• Být zodpovědný a mít chuť do práce – vše ostatní už zvládneme naučit :)
• Ideálně mít praxi na obdobní pozici, ale není podmínkou

Co Ti za to nabízíme?
• Práci na HPP formou směn (krátký/dlouhý týden)
• Stabilní plat, po zaučení průměrně 25 000,- čistého
• Pohodový kolektiv lidí, kteří se umí navzájem podržet
• 5 týdnů dovolené
• Volné vstupy do bazénu a fitness
• Permanentky na hokej, basketbal
• Zaměstnanecké benefity – pracovní oblečení, pojištění odpovědnosti zaměstnance, příspěvek 50% na obědy
• Školení a vzdělávání v oboru
• Místo výkonu práce – Pardubice – Černá za Bory
• Nástup možný ihned, nebo dle domluvy

Zašli nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání přímo u nás ve firmě :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3538380  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 - 32 000,-