Stavební mistr

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 30 - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení staveb formou přímého vedení pracovníků (cca 5 pracovníků na stavbě)
- řízení subdodávek, provozní příprava staveb ve spolupráci se stavbyvedoucím
- zapisování a vedení stavebních deníků, komunikace s TDI
- veškerá administrativa ohledně provozu staveb (schvalování výkazů hodin, výkazů prací subdodavatelů atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Platové ohodnocení od 30 – 35 000 Kč
- Pravidelné odměny a bonusy dle odvedené práce
- Individuální přístup a férové jednání
- PC, mobilní telefon
- K dispozici osobní automobil (pro příjezd a odjezd ze stavby domů)
- Nástup možný ihned
- Sídlo firmy: Nymburk, stavby zejména v rámci Středních Čech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro stavební firmu působící v oblasti dopravních staveb, mostů a konstrukcí hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavební mistr. Máme zájem o zkušené stavební mistry, ale i o nadšené a pracovité absolventy stavební školy se znalostí mostních konstrukcí. V případě Vašeho zájmu nám neváhejte poslat svůj životopis a vše důležité pak probereme po telefonu a na osobním setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ stavebního směru
- Orientace v mostních konstrukcích
- Řidičský průkaz sk. B
- Uživatelská znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3566263  Dátum zverejnenia: 28.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 30 - 35 000 Kč