Zástupce vedoucího – prodej golfového textilu

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V prvé řadě se hezky postaráte o naše klienty na pobočce : )
Budete se aktivně věnovat našim zákazníkům
Pomůžete našim zákazníkům ohledně výběru oblečení pro hraní golfu
Dále budete mít na starosti např. příjem a výdej zboží, reklamace, práci s pokladnou atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP v zavedené a stylové prodejně golfového sortimentu
Naše prodejna je otevřena: PO – SO, od 10 – 19 hodin
Mzdové ohodnocení 20 – 25 000 Kč
Roční bonusy/prémie až do výše třech měsíčních výplat
Týden dovolené navíc
3 sickdays
Slevy na prodávaný sortiment/zboží
Příspěvky a pomoc při hraní golfu
Zaškolení na dané pozici a průběžné vzdělávání v oboru
Nástup možný ihned/dle Vašich možností
Místo výkonu práce: Praha – Chodov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Vyznáte se v textilu a máte chuť naučit se něco zajímavého?
Zajímá Vás golf a vše ohledně tohoto nádherného sportu?
Pokud jsme Vás zaujali, budeme rádi, pokud se nám ozvete.

Do našeho 11 členného týmu pracovníků přijmeme dalšího kolegu do oddělení textilu na pozici Zástupce vedoucího.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hlavní je pro nás příjemné, milé a proklientské vystupování
Orientaci v oblasti textilu a znalost pokladního systému
Velkou výhodou je pro nás orientace v golfovém prostředí a znalost sortimentu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3661092  Dátum zverejnenia: 7.5.2019