Prodejce náhradních dílů/logistik – spalovací motory

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajištění chodu prodejny náhradních dílů a spotřebního materiálu pro spalovací motory
Vyřizování telefonických a emailových objednávek zboží
Objednávání zboží u dodavatelů
Zajištění logistické části obchodu, tzn. zabezpečení dodávky zboží k zákazníkům od dodavatele, případně z vlastního skladu
Podílení se na provozu prodejny a na skladovém hospodářství, včetně provádění pravidelných inventur

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP
Nástupní plat: 25 – 30 000 Kč
Různé finanční bonusy
Mobilní telefon
Pracovní doba od 7:30 do 16:00
Stravenky v hodnotě 90 Kč
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvek na dovolenou
Jazykové kurzy
Odborné vzdělávání v oboru
Nástup dle Vašich možností
Místo výkonu práce: Praha 9 – Letňany

Informace o náboru

Spalovací motory Vám nejsou cizí a baví Vás prodej náhradních dílů?
Láká Vás zajímavá práce v profesionálním kolektivu?
Tak vůbec neváhejte a zašlete nám pár slov o sobě a my se Vám ozveme s detaily :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme obchodní a servisní společnost, která se primárně zabývá prodejem a servisem průmyslových motorů. Rádi mezi své profesionály přijmeme nového kolegu, který nám pomůže s našimi zakázkami.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Znalosti a zkušenosti s průmyslovými spalovacími motory (případně s obdobnými stroji)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání s maturitou
Praxe na obdobné pracovní pozici min. 2 roky
Základní znalost AJ
Řidičské oprávnění sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3678756  Dátum zverejnenia: 28.5.2019