Servisní technik Praha - 5 týdnů dovolené

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádění oprav na spalovacích motorech v rámci našeho servisu
Komunikace se zákazníky ohledně požadovaných oprav
Vyjížďky za zákazníky ohledně oprav (50% v terénu a v okolí Prahy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP
Nástupní mzda 30.000,-
Různé finanční bonusy
5 týdnů dovolené
Mobilní telefon
Pracovní doba od 6:00 do 14:00
Stravenky v hodnotě 90 Kč
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvek na dovolenou
Jazykové kurzy
Odborné vzdělávání v oboru
Nástup dle Vašich možností
Místo výkonu práce: Praha 9 – Letňany (+ vyjížďky za zákazníky)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Jsme obchodní a servisní společnost, která se primárně zabývá prodejem a servisem motorů Perkins, Harben a Solé.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Motory

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. výuční list (technické obory, automechanik)
Znalosti a zkušenosti se spalovacími motory (případně s obdobnými stroji)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3696776  Dátum zverejnenia: 24.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 Kč/měsíc