Manažer pobočky

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení týmu zaměstnanců
Komunikace v partnerské síti cyklo servisů
Návrhy a realizace na zlepšení chodu pobočky
Tvorba a sledování statistik pobočky a celého obchodu společnosti
Vyřizování telefonických a emailových požadavků zákazníků
Komunikace s externí účetní firmou (faktury, uzávěrky, platby, sklady)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou
Mzdové ohodnocení od 35.000,- do 40.000,-
5 týdnů dovolené
Sick days
Možnost práce home-office
Příspěvek na penzijní pojištění
Stravenky v hodnotě 100Kč
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Praha 9, dobrá dostupnost MHD (15.min od metra A)

Vaše CV zasílejte i s motivačním dopisem.

Informace o náboru

Máte zkušenosti s vedením pracovního týmu a obchodního ducha? Je pro Vás anglický jazyk koníčkem? Rádi byste se podíleli na rozvoji pobočky a obchodovali jak s českými, tak i se zahraničními dodavateli?
Tak neváhejte a ozvěte se nám. Detaily pak probereme po telefonu a na osobním setkání.

Pro našeho klienta působícího v oblasti elektrokol hledáme vytrvalé a usměvavé kandidáty na pozici Manažer prodejny.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost působící v oblasti elektrokol.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání ukončené maturitou
Řidičské oprávnění sk.B
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Uživatelská znalost práce na PC s programy MS Office, Google (znalost práce v programu POHODA výhodou)
Praxe v oblasti obchodních dovedností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3737367  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc