Produktový manažer – průmyslové baterie, solární systémy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyjednávání se zahraničními dodavateli o obchodních podmínkách
Výběr a nákup zboží ze svěřeného portfolia produktů
Spolupráce s kolegy, kteří jsou ve firmě odpovědni za obchodně & marketingovou strategii
Účast na tematických výstavách a veletrzích
Nastavování cen s ohledem na konkurenci
Kompletní správa produktů v e-shopu a v informačním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost zdokonalit se a vyrůst v obchodu u TOP technologické společnosti
Průměrný plat 45.000,-, ale i vyšší - záleží na Vašich schopnostech
Klid v kanceláři, ale ne stereotyp - občasné výjezdy k práci samozřejmě patří (např. účast na veletrzích)
Flexibilní pracovní dobu - rádi si přispíte? U nás můžeš začít pracovat klidně až po desáté
Bonusový program - za víc snahy víc peněz
Neformální prostředí a žádný škrobený dress code
Kancelář typu open space, kde si všichni navzájem rádi poradíme
Home office v případě potřeby
Spousty benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, flexi passy, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění atd.
Naučíte se spousty nových věcí u Hi-Tech společnosti
Nástup ideálně v únoru 2020, ale rádi se individuálně domluvíme
Kancelář v Praze – Hostivaři, 8 minut autobusem od Skalky
Vybudujte si kariéru tam, kde to má smysl a staň se součástí našeho týmu. Váš životopis prosím zasílejte i s motivačním dopisem.

Informace o náboru

Rádi byste měli na starost portfolio kvalitních produktů a starali se o něj? A co takhle se i podílet na inovaci těchto produktů? Zajímáte se o alternativní zdroje energie a rádi byste se naučili, jak se obchoduje se zahraničními dodavateli?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost působící v oblasti lithium fosfátových baterií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrotechnické, obchodní zaměření

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Orientovat se v IT prostředí a mít zájem o nové technologie
Mít SŠ elektrotechnického nebo obchodního zaměření
Anglický jazyk na komunikativní úrovni – určitě jej využijete na denní bázi
Praxe na obdobné pozici v IT či elektro oboru, případně znalost obdobných produktů velkou výhodou
Pokud Vám na tváři nechybí úsměv a zvládnete pracovat samostatně a zodpovědně, budeme si perfektně rozumět :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3852871  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc