Vývojář aplikací pro řídící systémy

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-programování aplikací pro řídící počítače (RTOS, Linux)
-vývoj embedded systémů (znalost embedded Linux s BSP od společnosti TQ)
-spolupráce s dodavateli, tvorba podkladů pro dodavatele, testování subdodávek
-sestavování vlastní image dle potřeb HW a SW aplikace se zohledněním boot-up time a real-time

Zaměstnanecké výhody, benefity

-perspektivní zaměstnání u dlouhodobě prosperující firmy
-zajímavé platové ohodnocení
-pružná pracovní doba
-týden dovolené navíc
-příspěvky na vzdělávání
-podnikové stravování, aj.

Informace o náboru

Termín nástupu: ihned/dohodou
Místo pracoviště: České Budějovice

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ s fotografií na e-mail [email protected] a uvádějte značku 19299/VARP/FIŠ.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

úspěšná holdingová společnost zaměřená na dodávky zařízení pro potřebu elektroenergetiky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

programování

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-VŠ, SŠ v oboru programátor
-zkušenost s řízením projektů vývoje aplikací pro řídící počítače výhodou
-zkušenosti s vývojem aplikací pro řídící počítače, embedded systémů a aplikací na platformě RTOS, Linux
-znalost komponent a nástrojů U-Boot, PTXdist, OSELA toolchain a BSP
-znalost programování DB, datového modelování
-znalost komunikace používané v řídicích systémech distribučních sítí, IEC 61850, IEC 60870-5-101, -103, -104 a další (použití jako převodník v embedded systému nebo rozhraní do řídících aplikací)
-znalost anglického jazyka na úrovni B1
-řidičský průkaz skupiny B
-flexibilita, operativnost, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2610219  Dátum zverejnenia: 10.10.2016