Produktový specialista/Produktový manažer

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významné obchodního partnera hledáme do produktového týmu kolegu, kolegyni se zkušenostmi v oblasti produkt managementu na pozici „Produktový manažer chemie, oleje a maziva“.

Chcete pracovat v mezinárodním týmu a komunikovat s kolegy a dodavateli z tuzemska i zahraničí? Hledáme právě Vás, neváhejte a pošlete nám Váš životopis.

Na pozici budete mít na starosti:

- Rozvoj a řízení přidělené produktové skupiny v rámci platné firemní strategie.
- Cenotvorba, produktové plány a strategie, plánování a rozpočtování obratu a marže.
- Podpora prodeje produktových skupin a spolupráce s pobočkami, marketingovým oddělením.
- Vytváření plánu rozvoje produktové skupiny/skupin a spolupráce na tvorbě plánu obchodu.
- Jednání s dodavateli (zajištění, zavádění a trvalé zlepšování komerčních podmínek )
- Jednání s vedením společnosti a obchodním týmem (produktová strategie, ceny).
- Provádění analýz aktuálních potřeb trhu (analýzy vnitřního, vnějšího prostředí).
- Monitoring aktivit na trhu náhradních dílů.
- Vytváření marketingových a reklamních akcí.
- Příprava dat a aktualizace e-shopu B2B

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí ve společnosti se silným zahraničním partnerem
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Přátelský a dynamický kolektiv
- Odpovědnou a samostatnou práci
- Flexibilní pracovní dobu
- Zaměstnanecké nákupy
- Důchodové připojištění
- Výhodné podmínky na nákup PHM
- Benefiční program mobilního operátora
- Stravenky
- 5 dní bonusového volna navíc

Místo výkonu práce: Hostivice
Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, pak neváhejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis na adresu [email protected].

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Informace o náboru

Místo výkonu práce Hostivice, Praha západ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

je jedním z nejdůležitějších partnerů pro automobilový průmysl v Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Od nového člena týmu očekáváme:

- Min. VŠ I.st. (Bc.) technického nebo ekonomického směru, případně úplné SŠ s praxí a min. 5 let zkušeností z oblasti produkt managementu, nákupu, supply chain (výhodou oblast automotive)

Technické znalosti:

- Velmi dobrá znalost MS Office – zejména Word, Excel, PowerPoint, Access
- Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem, německý jazyk výhodou
- Znalost sortimentu a složení chemických produktů (oleje a maziva, lepidla, chemické čističe)
- Orientace a pozice konkrétních produktových značek na trhu, cenotvorba pro dílčí segmenty
- Znalost legislativy spojené se skladováním, distribucí a prodejem chemických látek a olejů
(bezpečnostní a technické listy, etikety, limity látek pro skladování atd.)
- Způsobilost k řízení osobního automobilu (řidičský průkaz skupiny B)

Osobnostní profil:
- Vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost
- Týmovost
- Proaktivní přístup
- Komunikativnost
- Zodpovědnost
- Odolnost vůči stresové zátěži

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3966089  Dátum zverejnenia: 10.9.2020