Referent obchodu/obchodní zástupce

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného obchodního partnera obsazujeme pracovní pozici

REFERENT OBCHODU - Divize Zapouzdřené vodiče

KOHO POTŘEBUJEME?

Týmové hráče s nadšením a disciplínou, kteří na sobě chtějí pracovat
Lidi, kteří pomohou najít řešení a dotahují věci do konce
Někoho s vysokou školou, ale ani šikovného člověka s maturitou v oboru elektro neodmítneme
Lidi ochotné cestovat a schopné oslovovat noví zákazníky
Klademe velký důraz na odbornost a jazykové znalosti, naši zákazníci mluví převážně anglicky

CO BUDETE DĚLAT?

Příprava nabídek na dodávku speciálních zařízení pro energetiku (zapouzdřené vodiče, vývody generátorů)
Kompletní řízení zakázky
Technická podpora k nabízeným a prodávaným produktům
Podpora činností obchodních zástupců, distributorů
Akviziční činnost
Získávání dat pro marketingové analýzy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy
Práce v širším centru Českých Budějovic - výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy
Zajímavé finanční ohodnocení - smluvní mzdy, měsíční a čtvrtletní odměny
13. a 14. plat
Výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky nad rámec zákona
5 týdnů dovolené ročně
Příspěvek na podnikové stravování - závodní jídelna i kantýna
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměny za pracovní věrnost firmě
Možnost zahraničních pracovních cest i práce v zahraničí
Prohlubování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy
Možnost profesního růstu
Vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky
Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

PROČ SE PŘIDAT PRÁVĚ K NÁM?

Jsme silná, ryze česká firma s českým vedením
Disponujeme vlastním unikátním know-how a vlastní výrobní základnou
Máme více než 65 let zkušeností v oboru a spokojené zákazníky po celém světě
Investujeme do špičkových výrobních technologií a výpočetních systémů
Vážíme si šikovných a pracovitých lidí a vždy platíme včas
Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a výhod
Dobré nápady se u nás opravdu uskuteční
Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl
Vytváříme prostředí pro profesní růst a podporujeme vzdělávání
Nové zaměstnance důkladně zaškolíme
Dbáme na neustálé zlepšování pracovního prostředí a na bezpečnost práce
Podporujeme jihočeské sportovní, charitativní a kulturní projekty

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail [email protected]

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Vyrábíme a dodáváme speciální zařízení pro elektroenergetiku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obchod/energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výborná komunikace v anglickém jazyce
Perfektní znalost MS Office
Vzdělání technického směru VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3972214  Dátum zverejnenia: 22.9.2020