Supervisor výroby - Vedoucí výrobního úseku / okr. Kladno

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Slaný, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Systém benefitů 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za přímé vedení a koordinování výroby na montážní lince
Zodpovědnost za zaškolení a hodnocení zaměstnanců výroby
Tvorba provozní dokumentace
Vyhodnocování údajů o výrobě
Zodpovědnost za kvalitu a efektivnost výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velmi dobré mzdové ohodnocení
Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
Systém benefitů
13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě
25 dnů dovolené
6 dnů volna na zotavenou
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření

Místo pracoviště: Slaný u Prahy
Nástup: ihned / dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ na adresu [email protected] a uvádějte zkratku 19060/SV/KOL

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobce elektronických součástek pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ / VŠ vzdělání
Zkušenost s vedením a motivováním zaměstnanců ve výrobě
Organizační a koordinační schopnosti
Vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
Smysl pro týmovou spolupráci
Uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)
Znalost anglického jazyka slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3987915  Dátum zverejnenia: 16.10.2020