Konstruktér svařovacích přípravků - vhodné i pro absolventy

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Díky své rozmanitosti, inovativní síle a mimořádnému závazku je naše společnost jednou z vynikajících společností pro výrobu opláštění i elektromechanických sestav a zařízení. Vážíme si osobností, které mají stejné požadavky jako my: Něčím pohnout.

Pro naše sídlo v Kaplici hledáme kandidáty na pozici:

Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí:

- návrh konceptů a konstrukce svařovacích přípravků
- vytváření výkresů a technické dokumentace
- jednání s našimi partnery v Německu
- každodenní spolupráce s výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- získat výbornou příležitost a podporu formou vzdělávání a
dalších benefitů a bonusů,
- vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě,
- získat stabilní zaměstnání i do budoucnosti,
- spojit se s firmou, která ví přesně, co chce a kam jde.

Děkujeme za projevený zájem pracovat v naší společnosti a těšíme
se brzy na viděnou.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Informace o náboru

Pozice je vhodná i pro absolventy !!!!!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroby zpracování plechu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství - konstruktér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalosti na úrovni SŠ - nejlépe technického směru
- komunikativní znalost německého jazyka (každodenní komunikace s partnery v Německu)
- úspěšná zkušenost se čtením technické dokumentace
- praxe v oblasti konstrukce svařovacích přípravků – tvorba detailní konstrukce
- technické myšlení, flexibilita, samostatnost, preciznost
- výhodou platná svářečská zkouška
- ochota pracovat a komunikovat s okolím
- zdravý selský rozum a iniciativa

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3998707  Dátum zverejnenia: 11.11.2020