Systémový administrátor

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného obchodního partnera hledáme nového kolegu do našeho týmu specialistů na oddělení IT.

Co bude Vaší pracovní náplní:

•Podpora uživatelů Windows (help desk, pohotovostní režim)
•Správa uživatelských účtů
•Aktivní identifikace a analýza problémů, návrhy na jejich odstranění a zlepšení
•Spolupráce s ostatními pobočkami společnosti (i mimo ČR)
•Podpora modulových center
•Administrativa a ostatní záležitosti spojené s auditem (na denní bázi)
•Management interních uživatelských služeb (VPN, Webex, mobilní messaging)
•Pasivní a aktivní infrastruktura

Zaměstnanecké výhody, benefity

•Nabízíme zajímavou a různorodou práci v nadnárodní společnosti v oblasti automotive
•Práci se špičkovými technologiemi (Cisco, VMware, Netapp)
•Pružnou pracovní dobu
•13. a 14. plat (výplata dle aktuálních ekonomických ukazatelů)
•Prostor pro odborný růst (vzdělávací systém, jazykové kurzy, odborné vedení služebně starších kolegů)
•Přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí
•Velké množství benefitů (akce pro zaměstnance po celý rok, výhodný tarif Vodafone, Multisport karta...)
•Závodní stravování na skvělé úrovni již od 23 Kč

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4196316  Dátum zverejnenia: 4.11.2021