Bankovní poradce pro ČMSS, a.s.

Karla Kyjonková - Českomoravská stavební spořitelna

Místo práce
Táboritská 476/16, 130 00 Prag 3, Česko, Žižkov, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
1.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč - 50 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Českomoravská stavební spořitelna, a.s. (známá jako Liška) rozšiřuje svůj tým poradců na pobočce na Praze 3. Vaší hlavní náplní práce bude péče o klienty naší banky. K tomu patří hlavně uzavírání úvěrů ze stavebního spoření, hypotečních úvěrů a samozřejmě dalších produktů doplňujících komplexní portfolio nabídky (pojištění majetku či života, penzijní spoření apod.). Součástí práce je i získávání nových klientů.

NOVĚ: Podpora nových kolegů formou fixní části výdělku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- vlastní klientelu
- motivující finanční ohodnocení
- stabilizační program pro nováčky
- práci v příjemném kolektivu
- kvalitní a propracovaný školící systém
- práci pro stabilní bankovní instituci v ČR
- možný kariérní postup
- benefity (příspěvky na notebook a automobil, zvýhodněný mobilní tarif, zvýhodněné podmínky při uzavření produktů zprostředkovaných ČMSS, finanční prémie za dosažení nadstandardních výkonů)

Informace o náboru

Po zaslání životopisu bude uchazeč kontaktován a pozván na úvodní schůzku. Další informace se dozví na tomto setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
- komunikativnost
- ochotu se učit novým věcem
- samostatnost
- pozitivní přístup
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- řidičský průkaz výhodou
- zkušenost v bankovním poradenství výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Českomoravská stavební spořitelna, a.s., známá také jako Liška je největším poskytovatelem úvěrů na bydlení. Ve své nabídce má široké portfolio bankovních produktů.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3280016  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 Kč - 50 000 Kč