Konstruktér

KASPER KOVO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Žitná 476, 541 03 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:KASPER KOVO s.r.o., IČ 46508465
Pracoviště:Žitná 476, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONSTRUKTÉR- VŠ, příp. SŠ vzdělání strojírenského směru, min. 2 roky praxe v oboru v navrhování dílců a kreslení strojírenských sestav, zkušenosti ve 3D projektování ( výhoda Solid Works), znalost technologických procesů při zpracování plechových dílců, komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou, flexibilita, zodpovědnost, pracovní nasazení.
Nabízíme dlouhodobou perspektivu uplatnění, odborný růst, příjemné pracovní prostředí, motivující ohodnocení.
Firemní benefity: - příspěvek na stravování zaměstnanců - vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 6 hlavních jídel + jídla ze stálé nabídky)
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky a cestovné na mimořádné směny
- měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
- odměny zá nábor dalších zaměstnanců
- odměny za bezplatné dárcovství krve, bezplatné očkování proti chřipce
- kulturní akce v UFFO, pražské O2 areně a dalších sportovních a kulturních akcích sponzorovaných nebo pořádaných firmou
- flexipasy na kulturu a volný čas
- dotované občerstvení z výdejních automatů
- dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
- pracovní volno 1 - 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech
.. a další benefity dle aktuální nabídky …
V případě zájmu zašlete životopis na uvedenou adresu.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 10487230758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2738238  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 40000 Kč/měsíc