Odborný asistent s NJ (ž/m)- Oblast nemovitostí

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás

• Všeobecná podpora oblasti Projektový management - rozvoj nemovitostí (výběrová řízení, tvorba smluv, interní agenda)
• Organizace porad a termínů
• Tvorba prezentací a podkladů pro schvalování projektů
• Péče o data v interním systému, včetně zadávání objednávek
• Spolupráce při tvorbě smluvní dokumentace

Očekáváme od Vás

• Dobrá znalost NJ slovem i písmem
• VŠ/ případně SŠ s odpovídající praxí
• Znalost Microsoft office
• Pečlivost a spolehlivost, příjemné vystupování
• Trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

• Ihned smlouvu na dobu neurčitou
• Šanci kariérně růst
• Až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
• Preventivní zdravotní program
• Stravenky v hodnotě 80 Kč
• Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
• Odměny za pracovní a životní jubilea

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3461846  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.