Řezník (ž/m) - Masozávod

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Modletice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás

- bourání, opracování a porcování masa
- práce v masné výrobě

Očekáváme od Vás

- vyučení v oboru řezník – uzenář
- ochotu pracovat ve směnném provozu a v chladném prostředí
- fyzickou zdatnost, zručnost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- nástupní mzdu minimálně 33 000 Kč
- šanci kariérně růst
- až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- stravování v závodní jídelně s pořádnou porcí masa, zdarma nápoje
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
- odměny za pracovní jubilea

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3618302  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 33000 Kč/měsíc