Zpracovatel dat - Modletice (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Modletice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 Kč/měsíc28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás

- zajištění administrativy příjmu zboží / vrácení zboží včetně následného zadávání do IT systémů
- potvrzení vratek a interních přeskladnění včetně zpracování v odpovídajících IT systémech
- příprava odpovídajících statistik a protokolů pro vedoucího směny

Očekáváme od Vás

- středoškolské vzdělání
- znalost SAP výhodou
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

- NÁSTUPNÍ MZDU 28 000 KČ
- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- pravidelný zdravotní program
- odměny za pracovní a životní jubilea
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3639047  Dátum zverejnenia: 8.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000 Kč/měsíc28000 Kč/měsíc