Roznos zákaznických novin - Nový Jičín

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Nový Jičín, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás

Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí:
- Libhošť
- Rybí
- Šenov - Malá Strana

V případě zájmu přidejte do odpovědi celou Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem.

Očekáváme od Vás

- minimální věk 15 let a ukončená povinná školní docházka
- čas v úterý - roznos možný kdykoliv během dne, odhadovaná náročnost jednoho
roznosu cca 2 - 4 hodiny
- bydliště v uvedené oblasti velkou výhodou

Dostanete od nás

- odměnu podle velikosti a náročnosti území roznosu
- dohodu o provedení práce
- dlouhodobou spolupráci
- skvělou možnost přivýdělku - možnost kombinace se zaměstnáním nebo jinými činnostmi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3739501  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.