Asistent prodeje (ž/m) - pulty, kratší úvazek

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Jeseník, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 500 - 20 250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás
- aktivní prodej a obsluha zákazníků na úseku lahůdek a uzenin
- kontrola čerstvosti, kvality a cenového značení
- vyskladňování zboží
- doplňování zboží
- další činnosti, které souvisí s prací v obchodě

Očekáváme od Vás
- vstřícné jednání se zákazníky
- zkušenost z obchodu výhodou
- ochotu učit se novým věcem v rámci různých oddělení
- ochotu pracovat o víkendech a svátcích
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás
- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- výdělek 19 500 Kč, po 1. roce 20 250 Kč
- až 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- odměny za pracovní jubilea a životní události
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3936198  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 19 500 Kč/měsíc