Mzdová účetní (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
43 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás
- Pohled na výplaty z opačného úhlu – budeš účtovat mzdy zaměstnanců v pracovním poměru a dohod konaných mimo pracovní poměr
- Zpracovávání rovnoměrně a nerovnoměrně rozvržené pracovní doby zaměstnanců a nařízených srážek
- Pravidelná práce s kontem pracovní doby
- Budeš zpracovávat nemocenské dávky

Očekáváme od vás
- Máš SŠ vzdělání
- Při práci na PC a s MS Office jsi jako ryba ve vodě
- Máš prokazatelnou praxi z oblasti mzdového účetnictví a personalistiky
- Máš čistý trestní rejstřík

Dostanete od nás
- Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
- Občas budeš moct vyměnit open space za home office a pracovat z domova
- Nástupní mzdu min. 43 000 Kč (dle předchozích zkušeností)
- Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 80 Kč
- Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
- Možnost seberealizace a osobního rozvoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 4047518  Dátum zverejnenia: 16.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 43 000 Kč/měsíc