Trainee program (ž/m) - oblast Masozávod

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Modletice 93, Modletice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

- Během ročního trainee programu poznáš fungování společnosti, zejména díky rotaci napříč odděleními v masozávodu
- Bude tě čekat důkladné zapracování na cílovou pozici odborného specialisty nebo mistra (například v úsecích plánování výroby, toku zboží, controlingu a kvality)
- V rámci programu vypracuješ a následně odprezentuješ dlouhodobý projekt
- Podporou ti budou různá školení a tréninky

Co za to dostaneš

- Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele s garantovanou cílovou pozicí specialisty
- Vyděláš si 50 000 Kč měsíčně po dobu programu
- Do našeho týmu tě přivítáme 1.10.2021
- Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené,
stravenky v hodnotě 80 Kč
- Kartu MultiSport a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
- Budeš mít reálnou možnost profesně růst

Jak si tě představujeme

- Máš ukončené VŠ vzdělání - min. Bc. (obor potravinářský/technický/veterinářský)
- Máš znalost němčiny
- Jsi samostatný, průbojný a ke svěřeným úkolům přistupuješ proaktivně a s nadšením
- Máš chuť na sobě pracovat a převádět teorii do praxe
- Máš čistý trestní rejstřík

Proces výběrového řízení

1. kolo - online psychometrický test
2. kolo - pohovor
3. kolo - individuální assessment centrum

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 4081140  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc