Specialista v prodeji ryb (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Hněvotínská 1189/58, Nová Ulice, Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

*Losos, pstruh nebo candát…budeš odborníkem v úseku ryb
*Díky tvé práci najdou naši zákazníci vždy dostatek zboží na pultech
*Čerstvost je základ, proto budeš také dohlížet na kontrolu kvality a cenového značení
*Pravidelná komunikace se zákazníky při práci na obslužných pultech
*Další různorodé úkoly, které souvisí s prací v obchodě

Co za to dostaneš

*Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
*Výdělek 30 000 Kč, po 1. roce ti ho navýšíme na 31 000 Kč a po 2. roce na 32 000 Kč
*Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
*Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
*Příspěvek na stravování
*Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
*Přispějeme ti na důležité životní události a odměníme tě za pracovní jubilea
*Možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény díky MultiSport kartě

Jak si tě představujeme

*Mezi lidmi jsi jako ryba ve vodě a rád zákazníkovi pomůžeš
*Znalec sortimentu ryb
*Rád se naučíš novým věcem i v rámci ostatních oddělení
*Nevadí ti se prostřídat s kolegy a pracovat i o víkendech a svátcích
*Máš čistý trestní rejstřík

Místo výkonu práce

Budovaná prodejna Olomouc, ulice Okružní/Hněvotínská

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 4147886  Dátum zverejnenia: 24.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc