Skladník (ž/m) - výdělek až 37 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Týnecká 814/65, Holice, Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

*Stejně jako v Tetrisu budeš bezchybně vyskladňovat zboží na filiálky dle systémové předlohy
*Občas se i projedeš – budeš zajišťovat transport prázdných palet a druhotných surovin na připravená sběrná místa v oblastech skladu
*Po zácviku a získání oprávnění budeš obsluhovat manipulační techniku s vlastním pohonem
*Dodržování nastavených procesů

Co za to dostaneš

*Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
*Dostaneš nástupní mzdu 25 500 Kč, s prémiemi možnost výdělku až 37 000 Kč
*Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
*Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
*Příspěvek na stravování
*Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény

Jak si tě představujeme

*Máš ukončené základní vzdělání
*Nevadí ti pracovat ve směnném provozu (i noční směny)
*Mezi tvé přednosti patří fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce)
*Ke svěřeným úkolům přistupuješ pečlivě
*Máš čistý trestní rejstřík

Místo/region:

Centrální sklad Olomouc, tel. 588 481 103

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 4200567  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 500 Kč/měsíc