Zlatý obchodní zástupce/manažer - M/Ž

KIG Consulting s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy/školení, Profesní/osobní kouč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nacházíme se v období nejistoty a nestability ekonomiky, kdy lidé více než kdy jindy vnímají potřebu zařadit do svého majetku vedle obvyklých spořících produktů také rozumný podíl reálných, hmatatelných věcí. Takových, které jejich úspory pojistí proti krizi a ztrátě kupní síly vlivem inflace. A tím jsou DRAHÉ KOVY (zlato, stříbro,..), které jsou aktuálně také dle Barometru obliby spoření AČSS nejoblíbenější formou spoření a tento trend bude nadále pokračovat.

Pro obchodně-poradenskou společnost, která je lídrem českého trhu s investičními drahými kovy a dokonce lídrem v investičním stříbře v rámci celé Evropy, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE/MANAŽERA .

>>> Pozice vhodná pro zkušené i nováčky v oboru.

JAK BUDE VAŠE PRÁCE VYPADAT?
- Budete si povídat s klienty a pomáhat jim zorientovat se v aktuálních možnostech ochrany nebo zhodnocení majetku/úspor
- Po analýze potřeb klienta budete navrhovat nejvhodnější řešení a zprostředkovávat nákup/spoření do drahých kovů
- Aktuálně budete nejčastěji komunikovat telefonicky či online (Skype, Zoom apod.)
- Neustále se budete učit nové zajímavé věci z oblasti financí, investic, ekonomiky, obchodu, podnikání a tím velmi rychle porostete
- Pravidelně se budete účastnit odborných a rozvojových seminářů, kde potkáte lidi stejných hodnot, na které se budete těšit
- Budete v pravidelné komunikaci se svým mentorem/koučem, který vás bude podporovat a se kterým budete neustále pracovat na vašich cílech
- Bude-li vaší ambicí stát se nejen skvělým obchodníkem, ale i lídrem, vaše práce se časem rozšíří o rozvoj a motivaci vašeho úspěšného týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
- Velkou příležitost k seberealizaci a vybudování perspektivní kariéry
- Smysluplnou práci pro klienty s kvalitním a velmi potřebným produktem, o který je zájem
- Stabilní zázemí seriózní společnosti, která udává trendy ve svém oboru
- Dlouhodobou vizi platnou jak v období prosperity, tak i krize
- Systém odborného a osobnostního vzdělávání, podporu profesionálů
- Kariérní růst v obchodní nebo manažerské oblasti
- Kouče/mentora se zkušenostmi z byznysu pro váš rychlý pracovní i osobní rozvoj
- Flexibilní pracovní dobu podle svých potřeb
- Možnost práce zcela ONLINE (včetně zaškolení)
- Provizní ohodnocení vázané na vaše obchodní úspěchy
- Začít naplno nebo jako vedlejší činnost - dle dohody
- Spolupráci na živnostenský list

Informace o náboru

ZAUJALA VÁS TATO PŘÍLEŽITOST?
Budeme se těšit na zaslaný životopis a případnou spolupráci!

Pokud si vás vybereme, s ohledem na vládní nařízení může první pohovor proběhnout v rámci bezpečnosti obou stran zcela online. Nemusíte se tedy obávat svůj životopis zaslat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
- Pozitivní a aktivní přístup k práci i k životu
- Silnou touhu plnit si své cíle a sny
- Zájem rychle se učit novým věcem (není překážkou, pokud je pro vás obor zcela nový)
- Schopnost bojovníka nevzdávat se při prvním neúspěchu
- Radost z komunikace s lidmi
- Pracovitost
- Zodpovědnost a důslednost
- Flexibilitu
- Dokončené SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
- Obchodní praxe výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a byznys poradenství, mentoring, koučink.
ID: 3993910  Dátum zverejnenia: 31.10.2020