Prodejce zemědělské techniky

KLAS Nekoř a.s. (MPSV)

Místo práce
Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje (524)

Pracoviště a kontakty

Firma:KLAS Nekoř a.s., IČ 25255321
Pracoviště:KLAS Nekoř a.s. - Trutnov, Trutnov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRODEJCE ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY
Požadujeme:
-VŠ/SŠ nejlépe zemědělského nebo tech. směru, znalost zemědělské techniky, dobré obchodní a komunikační schopnosti, schopnost samostatné práce a rozhodování, zodpovědnost a spolehlivost, zákl. ekonomické znalosti, znalost práce na PC, MS Office, časová flexibilita, ŘP skupiny B, ochota cestovat, znalost AJ nebo NJ výhodou , bydliště v regionu prodeje výhodou
Náplň práce:
- prodej zemědělské techniky značek: CLAAS, Väderstadt, Annaburger, Kverneland, Krampe, kontakt se zákazníky s péčí o jejich spokojenost, propagace značek
Nabízíme:
- práci na HPP v dobrem pracovním kolektivu, zázemí stabilní a rozvíjející se české společnosti s dlouholetým působením na trhu se zemědělskou technikou, odpovídající a motivující finanční ohodnocení ( nástupní mzda od 30000,- Kč, po zapracování další odměny dle dosahovaných výsledků), samostatnou, perspektivní, pestrou a časově flexibilní práci, zaměstnanecké výhody, automobil, mobilní telefon a PC
Nabídky se životopisem zasílejte na adresu KLAS Nekoř a.s.,
Nekoř 180, 561 63 nebo e-mailem [email protected].
Informace tel.: 602 444 951, 465 676 445 - p. Kašperová

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11777920712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2828473  Dátum zverejnenia: 27.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc