Obchodní ředitel/ka s aktivní znalostí aj

KM konsult s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 753 61 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní náměstci (12211)

Pracoviště a kontakty

Firma:KM konsult s.r.o., IČ 28352050
Pracoviště:KM konsult s.r.o. - Slavíč-Hranice, bývalý areál JZD, Hranice VII-Slavíč 1, 753 61 Hranice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-11-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Slavíč-Hranice
- Náplň práce: plnění stanoveného obchodního plánu, získávání poptávek, vypracování nabídek a jejich vedení do objednávky kontraktu,zodpovědnost za implementaci a rozvoj obchodní strategie společnosti, strategické řízení a ovlivňování vývojových a inovačních procesů, reprezentace společnosti - vytváření a udržování obchodních vztahů. Zkušenosti s oborem výstavby smaltových nádrží a sil výhodou.
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, příp. technického směru, praxi s vedením lidí a řídící funkcí, znalost AJ na úrovni obchodního jednání, znalost NJ výhodou, proaktivní, pracovitá a důvěryhodná osobnost.
- Nabízíme:Zaměstnání ve stabilní společnosti se zvučným jménem na trhu, firemní auto pro využívání i k soukromým účelům, příspěvek na stravování, další benefity související s finančním ohodnocením. Nástup možný ihned.
- Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: [email protected] nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

Poslední změna:2015-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 9290850703

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2279955  Dátum zverejnenia: 8.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc