Specialista údržby (PLC)

KMJ TECH FM s. r. o.

Místo práce
Beskydská 1488, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technický typ, rád se podílíte na údržbě strojů a zařízení a máte platnou vyhlášku 50/78 Sb., § 6? Hovoříte anglicky alespoň na mírně pokročilé úrovni?

Pokud ano, tak nám určitě zašlete Váš životopis.

Náplň práce:

• pořizování výrobních zařízení a technologií a jejich uvádění do provozu
• vytváření standardních postupů pro vykonávání preventivní a prediktivní údržby zařízení a standardních postupů v případě opravy poruch
• realizace nápravných opatření na problémy způsobené nestandardními stavy zařízení
• zodpovědnost za vykonávání revizí a servisu technologií a budovy
• navrhování, projednávání, realizace změny, validace a uvedení do provozu výrobních zařízení
správa skladu náhradních dílů
• identifikace důvodů chybných stavů zařízení využitím PLC software, návrh a realizace změn PLC systému výrobních linek a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zajímavé mzdové ohodnocení: 13. plat
• měsíční, půlroční a roční bonusy
• 5 týdnů dovolené
• služební mobilní telefon
• stravenky plně hrazené firmou
• příspěvek na dojíždění do zaměstnání

Informace o náboru

Oslovili jsme Vás? Zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti KMJ TECH FM s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání
• praxi v oblasti údržby na obdobné pozici
• komunikativní znalost AJ - denní komunikace
• znalost MS Office na velmi dobré úrovni
• samostatnost, časová flexibilita
• oprávnění dle vyhlášky 50/78 Sb. §6 či §7 velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KMJ TECH FM s.r.o. je výrobce komponentů pro automobilový průmysl. Je předním dodavatelem pro společnosti Kia a Hyundai. Hlavním výrobním programem jsou rámy automobilových sedaček.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3142256  Dátum zverejnenia: 20.9.2017