Reagujte bez životopisu

Dělník ve výrobě fasád

KOMA MODULAR s.r.o.

Místo práce
Železná 4, Brno-jih-Horní Heršpice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podílet se na výrobě provětrávaných fasád, ocelových a hliníkových konstrukcí, hliníkových oken a dveří

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
Firemní benefity, dotované stravování, příspěvek na dopravu
Odměny, 13.plat v závislosti na výsledcích firmy
Nástup možný ihned

Informace o náboru

Vaše žádosti o zaměstnání můžete posílat na adresu [email protected]. Uvádějte prosím název pozice.
Děkujeme Vám za Vaše reakce!
V případě, že se Vám do jednoho týdne neozveme, dali jsme přednost jiným kandidátům.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Výuční list v příslušném oboru, středoškolské vzdělání
- Dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
- Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
- Zájem se učit novým věcem
- Praxe ve strojírenské výrobě vítána
- Znalost výroby hliníkových oken výhodou
- Orientace ve výkresové dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KOMA je silná a stabilní skupina firem, které tvoří přední odborníci v oblasti modulární výstavby. Nabízíme více než 25 let zkušeností. Věříme v kvalitu, design a inovace. Naše široké portfolio nám umožňuje najít vyhovující řešení pro klienty po celém světě, ať už staví reprezentativní sídlo firmy, fotbalový klub nebo nízkoenergetický designový dům. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a díky našemu komplexnímu servisu ji zvládneme od začátku do konce, tedy od podlahy k fasádě. Spolehlivost, kvalita, férovost a dobré vztahy jsou vlastnostmi, pro které si nás zákazníci cení a díky kterém se k nám vždy rádi vrací.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3897518  Dátum zverejnenia: 25.3.2020