Elektrikář Německo automotive

KOMAC s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned / Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
3 500 EUR/měsícMzda od 3500 EUR/měsíc, sadzba od 18 €/hodinu OSVČ, dohoda možná.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrická montáž strojů v hale v Německu. Stabilní práce a dlouhodobé projekty.
Práce v automobilovém průmyslu - AUDI, BMW, Mercedes, VW apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní práce a odpovídající finanční ohodnocení. Zabezpečujeme cestu našim firemním vozidlem a ubytování, vše plně hrazeno.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrikář

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost německého nebo anglického jazyka velkou výhodou, není podmínkou. Vyhlášku 50/1978 SB. minimálně §5.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost KOMAC s.r.o. byla založena v roce 2016 jako poskytovatel montážních služeb pro instalaci a montáž průmyslových linek. Z původních pěti zaměstnanců se během tří let rozrostla na několik desítek zaměstnanců. Působíme v krajinách Evropské unie ale také v USA, mezi naše klienti patří zejména společnosti zabývající se průmyslovou výrobou, ale také elektrárny, automobilové fabriky a pod. Kvalita provedené práce i spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.
ID: 4340327  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 500 EUR/měsíc