Procesný agent s fínskym jazykom

KONE Business Services

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacKonečná ponuka bude závisieť od jazykových znalostí a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Procesný agent budeš mať na starosti vytváranie a aktualizovanie dát v systéme. Budeš zodpovedný za správne zadávanie údajov a ich spravovanie v systéme, ako aj dodávanie dát pre rôzne reporty. Budeš kontaktným bodom pre svojich kolegov vo Fínsku, ale tiež skvelým parťákom pre svojich kolegov v Bratislave.

Čo budeš robiť?
Overovať poskytnuté dokumenty a zadávať údaje do systému SAP
Vytvárať a upravovať zmluvy, kmeňové data a faktúry
Robiť back-reporting alebo iné procesy, ktoré sú súčasťou procesného rozsahu SSC
Vykonávať kontroly kvality v rôznych fázach procesu

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti z Fínska
Aktraktívny zoznam benefitov
Ročný bonus
Neformálne pracovné prostredie, kde si všetci tykáme, nezávisle na pozícii alebo veku
Možnosti kariérneho rastu
Mzda začínajúca na €1000 mesačne v hrubom (Konečná ponuka bude závisieť od jazykových znalostí a pracovných skúseností)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Fínsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosť FÍNSKEHO jazyka minimálne na úrovni B2
Aspoň základná znalosť anglického jazyka
Pozitívny prístup
Schopnosť a záujem hľadať riešenia
Zmysel pre detail
Tímovosť
Skúsenosti so systémom SAP sú výhodou, nie však podmienkou

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3908083  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac