Junior obchodník - IT software

KONEKTOR CONSULTING s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jmenuji se Vojta, jsem externím recruiterem a v současnou chvíli spolupracuji s velice úspěšnou, českou společností, která se soustředí na vývoj a distribuci vlastních softwarů, určených pro právnické osoby. Nyní společnost hledá nové obchodníky pro oblast Prahy a Čech- není potřeba zkušeností - jde nám zejména o osobnost a obchodní potenciál kandidáta, který díky propracovanému tréninku uplatní v praxi :)

Pokud nejste z Prahy - je zde možnost zajištění ubytování po dobu zaškolení - cca 3-6 měsíců.

Tato společnost Vás zaujme rodinnou firemní atmosférou (žádný korporát), férovým přístupem. Je zde nastavena otevřená komunikace, vše se dá jednoduše řešit přímo s vedením společnosti. Společnost také poskytuje velice dobré pracovní podmínky: počítač, telefon, služební automobil (po zaškolení možnost i pro soukromé účely), dobré fixní finanční ohodnocení + velice hezké provize, stravenky a další benefity.

Jaká je náplň práce?

- prezentace společnosti a produktů na předem připravených - jednáních (zajišťuje asistentka)
- příprava obchodních podmínek
- péče o stávající klientelu
- plnění obchodních cílů společnosti
- pravidelný reporting

Potřebujeme:

- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- ukončené SŠ/VŠ vzdělání
- obchodní duch
- reprezentativní vystupování
- znalost MS Office
- řidičský průkaz skupiny B.

Co získáte:

- zaměstnání v prestižním oboru
- zázemí úspěšné, české společnosti
- zaškolení od těch nejlepších
- pro mimopražské možnost ubytování ve firemním bytě
- dobrý fixní plat + 25 - 30 000 KČ + provize. Průměrný výdělek 40 - 80 000 Kč v čistém.
- auto - po zaškolení i pro soukromé účely
- mobilní telefon, notebook
- přátelský kolektiv
- flexibilní pracovní doba, dny volna navíc
- příspěvek na penzijní připojištění, na dovolenou, ošatné atd.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Zajímá Vás více informací o společnosti a průběhu výběrového řízení? Kontaktujte mě, rád se s Vámi osobně setkám. Budu se těšit :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Konektor Consulting jsme založili jako skupinu volně fungujících recruiterů, které pojí vize vytváření silných partnerských pout a to jak s firmou, tak s člověkem. Na nábor se snažíme pohlížet co nejjednodušší optikou - stavět na upřímnosti, otevřenosti a kvalitně odvedené práci.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 3583483  Dátum zverejnenia: 21.1.2019