Recepční (kromě recepčních v hotelích)

Kongresové centrum Praha, a.s. (MPSV)

Místo práce
Na Pankráci 1684, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (42260)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kongresové centrum Praha, a.s., IČ 63080249
Pracoviště:Kongresové centrum Praha, a.s. - 002, Na Pankráci 1684/15, Nusle, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme:
Zaměstnání v příjemném kolektivu 1. designového hotelu v Praze, který je členem mezinárodního hotelového uskupení InterContinental Hotels Group ( pod skupinou IHG je 12 hotelových řetězců ).
Možnost cestování po celém světě v rámci hotelového uskupení IHG za zvýhodněné ceny, včetně slev pro rodinu a přátele.
Postupné zaškolení do nastavených pracovních procesů dle standardů řetězce IHG a interních pravidel společnosti KCP, reálná možnost profesního růstu.
Pracovní poměr na HPP, 12ti hodinová pracovní doba ( cca 15 směn měsíčně ), denní i noční služby, 5 týdnů dovolené, závodní stravování.
Kompletní pracovní oblečení dle standardů IHG a jeho bezplatná údržba.

Požadujeme:
Komunikativní dovednosti, příjemné vystupování, pracovitost a spolehlivost.
Odolnost vůči stresu, schopnost rychle se orientovat v nových, anebo zefektivňovaných procesech.
Středoškolské vzdělání.
Praxe v oboru služeb podmínkou, praxe na hotelové recepci výhodou.
Anglický jazyk slovem i písmem na odpovídající úrovni, další jazyk výhodou, nikoliv podmínkou.
Uživatelská znalost MS Office, znalost ubytovacího software ( ideálně systém OPERA ) výhodou, nikoliv podmínkou.

Pouze písemné nabídky s životopisem.
Kontaktní osoba: Bc. Martin Doležal, MBA
E-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 11506430710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, , hotelový software jakéhokoliv typu ( ideálně systém OPERA )
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Čeština - Aktivní
ID: 2745059  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 Kč/měsíc