Montéri - Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10,22 €/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho pracovného tímu montérov s miestom výkonu práce Nemecko.
Jedná sa o montážne práce vzduchotechniky, klimatizácií, sprinklerov, montáž vodovodných rozvodov, montáž kovových konštrukcií, montáž regálov, prípadne montáž okien.

Nástup do práce ihneď, prípadne dohodou.

Znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" (potrebné vedieť sa dohovoriť s majstrom na stavbe).

Platové podmienky budú upresnené pri telefonickom alebo osobnom pohovore

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 6 mesiacov.

- práca na pracovnú zmluvu v Nemecku
- hradené nadčasy, sviatky a príplatky za nočné smeny
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- ochranný pracovný odev a náradie
- slovenský koordinátor priamo v Nemecku
- možnosť zálohy už po prvom odpracovanom týždni
- istotu práce v rodinnom podniku

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: [email protected].

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax s montážou vzduchotechniky alebo klimatizácií alebo sprinklerov alebo regálov alebo kovových konštrukcií, prípadne prax ako zámočník, inštalatér
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" (nutnosť dohovoriť sa s majstrom na stavbe v nemeckom jazyku)
- samostatnosť
- výhodou vlastné auto

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2980727  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,22 €/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto