Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Letuška/Steward, palubný personál

Koruna Academy s. r. o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
05.jún 2023
Od 850 EUR/mesiac+ nalietané hodiny + stravné a cestovné náhrady(diéty)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s renomovanými leteckými spoločnosťami, ktoré ponúkajú prácu palubného sprievodcu/palubnej sprievodkyne hľadáme vhodných kandidátov pre výcvik a úspešné absolvovanie základného počiatočného výcviku, ktorý je podmienkou pre následné školenia konajúce sa už v leteckej spoločnosti na typy lietadiel, ktoré prevádzkuje.
Absolvent kurzu získava certifikát vydaný a schválený Dopravným úradom SR - Osvedčenie palubného sprievodcu. (CCA)Cabin Crew Attestation.
Všetci naši absolventi sú automaticky zaradení do našej databázy, sú informovaní o výberových konaniach v leteckých spoločnostiach.
Cena kurzu 96 hodín: 880,-Eur
Výhodou absolvovania kurzu je možnosť výberu ktorejkoľvek leteckej spoločnosti bez viazanosti.
V prípade splnenia všetkých podmienok sprostredkujeme prácu absolventom kurzu, ktorí majú veľmi veľkú šancu uspieť pri výbere do leteckých spoločností, keďže nás prestížne letecké spoločnosti oslovujú v rámci výberu vhodných kandidátov.
Možnosť pre nezamestnaných:
Kurz prepláca Úrad práce SR ako rekvalifikačný kurz REPAS, podmienkou je registrácia na Úrade práce SR min. 3 mesiace.

Viac info na stránke: https://www.koruna-academy.com

- tímová práca
- cestovanie a spoznávanie nových krajín
- flexibilná pracovná doba

Koruna Academy je výcviková organizácia palubných sprievodcov schválená Dopravným úradom SR, ktorá poskytuje výcvik: Initial Cabin Crew Training, ktorý prebieha v súlade s medzinárodným predpisom, predpisom platným a záväzným v celej Európskej únii.
Prácu palubnej sprievodkyne, palubného sprievodcu môžete vykonávať na trvalý pracovný pomer alebo na dohodu o vykonaní práce – v letných mesiacoch vhodná práca pre študentov VŠ.
POHOVOR: 03.máj 2023 (streda) a 04.máj 2023 (štvrtok)
vždy od 16: 00 hod do 19:00 hod
prosíme vopred nahlásiť účasť na pohovore vo vybranom termíne.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vedieť plávať
- min. vek 18 rokov
- min. výška 160 cm, max. výška 190 cm
- anglický jazyk - úroveň B1/B2
- spoľahlivosť a bezúhonnosť
- veľmi dobrý zdravotný stav
- zmysel pre spolupatričnosť, vnútorná stabilita,trpezlivosť a sebaistota,empatia

Vzdelávacia spoločnosť a jediná výcviková organizácia palubných sprievodcov na Slovensku. Spoločnosť pôsobiaca v oblasti vzdelávania, personálneho a psychologického poradenstva.
www.koruna-academy.com
ID: 3480661  Dátum zverejnenia: 25.4.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac