Specialista zákaznické kvality

Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka (MPSV)

Místo práce
8, 262 23 Čenkov, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-27
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality (21445)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, IČ 28361172
Pracoviště:Čenkov 8, 262 23 Jince

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-27
Mzdové rozpětí:od 26000 do 38000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: Specialista zákaznické kvality
Požadavky: SŚ/VŠ výhradně technického zaměření, praxe v zákaznické kvalitě v automotive min. 3 roky, aktivní znalost AJ nebo NJ,uživatelská znalost MS Office, výhodou SAP, znalost 8D, FMEA, PPAP, SPC, APQP, VDA 6.3, orientace na zákazníka, výborné vyjednávací schopnosti, analytické myšlení, flexibilita, samostatnost,
Náplň práce: řešení reklamace ze strany zákazníka, zajištění komunikace se zákazníkem, navrhování opatření k reklamaci pomocí 8D reportu, koordinace týmu při stanovování, nápravných opatření
řešení zákaznických auditů, sledování zákaznických portálů a integrace souvisejících podnětů,
Nabízíme: atraktivní finanční ohodnocení, jistotu a tradici prosperující společnosti, flexibilní pracovní dobu, work-life balance, individuální rozvojová školení,
Zaměstnanecké výhody: roční odměna, měsíční bonus, podnikové stravování, lékařská péče v sídle firmy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, sociální benefity-slevy na různé relaxační programy, akce pro zaměstnance, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba.
Nástup: možný hned Mzda: od 26 000,- do 38 000,- Kč
Kontakt: Baumannová Alexandra Mgr., tel.: 606 094 920, 318 493 360 (od 8:00 hod do 17:00 hod), e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Čenkov č.p. 8, Jince

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11494200756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2740000  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26000 - 38000 Kč/měsíc