Konstruktér/ka junior/ka

Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka (MPSV)

Místo práce
8, 262 23 Čenkov, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-13
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, IČ 28361172
Pracoviště:Čenkov 8, 262 23 Jince

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-13
Mzdové rozpětí:od 24000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: konstruktér/ka junior/ka
Místo vhodné i pro absolventy za podmínky velmi dobré znalosti 3D CAD CATIA.
VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
- Konstrukce a vývoj:
- Plastových, kovových dílů a komponentů,
- Kontaktů pro oblast elektromobilů a hybridních pohonů,
- Zodpovědnost za splnění úkolů přidělených vedoucím projektu v rámci pracovních týmů.
- Spolupráce s pracovníky ostatních oblastí na realizaci uvedených úkolů.
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ strojní - ideálně jemná mechanika
- Znalost CAD 3D modelování podmínkou
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ
- Znalosti i v oblasti elektro EMS, HV výhodou
- Pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- Vhodné i pro absolventa za podmínky velmi dobré znalosti 3D CAD CATIA
Nabízíme: zaškolení v zahraniční firmě, individuální rozvoj - technická a jazyková školení
Nástup možný ihned. Mzda: 24 000 - 35 000,- Kč ( dle kvalifikace praxe )
Kontakt:Baumannová Alexandra Mgr., tel.: 318 493 360, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Čenkov č.p. 8

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 9184140712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2765712  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24000 - 35000 Kč/měsíc