Odborný zaměstnanec – referent veřejných zakázek

Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Československé armády 4805, 466 05 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace, IČ 70946078
Pracoviště:Krajská správa silnic Libereckého kraje - pracoviště Jablonec n.N., Československé armády 4805/24, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC - REFERENT VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Platové zařazení:
- 10. - 11. platová třída dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., dle dosaženého vzdělání
- rozpětí základního platu od 15 000 Kč do 20 000 Kč dle započitatelné praxe
- osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity

Kvalifikační předpoklady:
- vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání

Charakteristika vykonávané činnosti:
- komplexní realizace, administrace a evidence veřejných zakázek (příprava, tvorba a posuzování zadávacích podkladů včetně smluv, zahájení řízení, uveřejňování, posouzení a hodnocení nabídek, vyhotovování protokolů, rozhodnutí a dalších dokumentů, korespondence, organizace a řízení jednání komisí atd.)
- odpovědnost za dodržování zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách a předpisů organizace upravujících zadávaní veřejných zakázek
- poskytování metodické a odborné podpory pracovníkům organizace v oblasti veřejných zakázek

Jiné požadavky:
- znalost zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů a praxe v oblasti zpracování veřejných zakázek NUTNÁ!
- dobré organizační a komunikační schopnosti, zkušenost s administrativou
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- pečlivost, spolehlivost
- dobrá znalost práce s výpočetní technikou (MS Office, prostředí Windows)
- řidičský průkaz skupiny B

Předpokládaný termín nástupu: říjen - listopad 2016

Lhůta pro podání přihlášky: do 31. 10. 2016

Způsob podání přihlášky:
- písemně na adresu Krajská správa silnic Libereckého kraje, p. o., personální oddělení, Československé armády 4805/24, 466 05 Jablonec nad Nisou nebo
- elektronicky na e-mail: [email protected]

Součástí přihlášky bude strukturovaný životopis uchazeče a do předmětu zprávy uveďte, prosím, název pracovní pozice.

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 11539990770

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2755233  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 20000 Kč/měsíc