Stabilní práce v okrese Prostějov, náborák 75.000 Kč, 6 týdnů dovolené

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2021
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 36 000 Kč/měsícNÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč, možnost dalších příplatků, odměn atd.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád akci a adrenalin? Jako policista budeš zasahovat, tam kde se něco děje. A co rychlá jízda? Ve službě budeš řídit služební auta, a když je třeba rychle zasáhnout, pojedeš na „majáky“. Zajímají tě zbraně? Jako policista budeš pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici. Znáš bojová umění? Naučíme tě, jak se účinně bránit a chránit sebe i ostatní. Jako policista můžeš chytit pachatele, zabránit spáchání trestného činu nebo dokonce zachránit lidský život. Neměj obavy, vše potřebné pro výkon služby tě naučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč (nezdaněný, vyplácený jednorázově)
• 6 týdnů dovolené
• fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně
• pravidelné navyšování služebního příjmu v souvislosti s odslouženými léty
• finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění
• služební příjem v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší než 30 kalendářních dnů
• služební příjem v plné výši po dobu 9 dnů při ošetřování člena rodiny
• po 6 letech služby při ukončení služební poměru vyplacení jednorázového odchodného dle počtu odsloužených let v maximální výši šestinásobku hrubého měsíčního příjmu
• možnost využití resortních sportovních zařízení a ubytoven
• velké množství slev na zboží a služby poskytované soukromými firmami (web Benefity PČR)
• po 15 letech služby k 6 týdnům dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt v lázních nebo v místě bydliště
• po 15 letech služby, při ukončení služebního poměru, doživotní výsluhový příspěvek dle počtu odsloužených let v maximální výši 50% průměrného hrubého měsíčního příjmu
• po dobu přípravy na výkon služby příjem 25.700 Kč
• po nástupu do výkonu služby 31.000 Kč
• po 3 letech až 36.000 Kč
• služební příjem v Olomouckém kraji za rok 2019 byl průměrně 44.738 Kč, v roce 2020 to bylo už 47.480 Kč

Informace o náboru

Nezávazně zareaguj na tuto nabídku a my se ti ozveme a vše ti vysvětlíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

jakýkoliv obor studia, vše potřebné pro výkon služby tě naučíme

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• odvaha a chuť naučit se něco nového

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Policie ČR je jeden z největších a nejstabilnějších zaměstnavatelů v České republice. V celé republice je v současné době cca 43.000 policistů. STAŇ SE POLICISTOU V OLOMOUCKÉM KRAJI. Můžeš nastoupit na Obvodní oddělení v Olomouci, Šternberku, Uničově, Velké Bystřici, Lutíně, Přerově, Hranicích, Lipníku nad Bečvou, Kojetíně, Jeseníku nebo Javorníku. Dopravě se můžeš věnovat na Dopravním inspektorátu v Olomouci a Prostějově nebo na Dálničním oddělení v Kocourovci. Jako policista, který řeší situace, kdy je třeba rychle a rázně zasáhnout, můžeš pracovat na Oddělení hlídkové služby v Přerově, Šumperku, Prostějově nebo na Pohotovostním a eskortním oddělení v Olomouci. Problematiku cizinců můžeš řešit na Odboru cizinecké policie v Přerově.
ID: 4124374  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc